خانه / تلوزیون / بازیگر مشهور: اهل دروغ گفتن و تبلیغات الکی نیستم، فعلا بیکارم

بازیگر مشهور: اهل دروغ گفتن و تبلیغات الکی نیستم، فعلا بیکارم

به گزارش افکارنیوز،

سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: خیلی وقت است که هیچ پیشنهاد خوبی نداشته‌ام و هم اکنون هم به امور شخصی زندگی خود پرداخته و سر هیچ کاری نیستم.

وی دلیل کم کاری خود در عرصه بازیگری را اینگونه شرح داد: اهل شوآف، دروغ گفتن و تبلیغات نیستم که بگویم پیشنهادات بسیاری دارم و آن‌ها را قبول نمی‌کنم، اینطور نیست که پیشنهادی هم نباشد، اما در کل تعداد آثاری که برای بازی پیشنهاد می‌شود به شدت کاهش یافته است.

بازیگر فیلم سینمایی «هزار پا» درباره کمرنگ شدن خود در عرصه سینما اظهار کرد: من اکثر فعالیت جدی خود را در تئاتر و یا تلویزیون داشته‌ام و زیاد در سینما نبودم، البته معدود کارهایی بوده اما به قوت تئاتر و تلویزیون نیست، دلیل اصلی این اتفاق هم این است که سینما باید مرا بخواهد که بتوانم در آن حضور پیدا کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: وقتی هیچ پیشنهاد درست و حسابی از سینما ندارم چگونه می‌توانم با قدرت تلویزیون در سینما هم بازی کنم، دوستان سینما نقشی داشته باشند و پیشنهاد بدهند، من همان بازیگری هستم که در تلویزیون بازی می‌کنم و مطمئناً همان انگیزه و انرژی را در سینما هم خواهم گذاشت.

بازیگر سریال «زوج یا فرد» درباره حضورش در این سریال تاکید کرد: خوشحالم که در این اثر تلویزیونی به ایفای نقش پرداختم، در کل از حضورم در این سریال راضی هستم و بازخوردهایی را هم که از مخاطبان و مردم به من رسید کاملاً راضی کننده و مثبت بود.

وی با توجه به کلید خوردن نسخه دوم فیلم سینمایی «خوب بد جلف» اذعان کرد: من در نسخه اول این فیلم نقش نسبتاً کوتاهی داشتم اما در حال حاضر هیچ خبری از نسخه دوم ندارم، پیشنهادی از تیم تولید خوب بد جلف به من نشده و در قسمت دوم این فیلم سینمایی حضور نخواهم داشت.

امیرسلیمانی با نقد وضعیت فعلی بازیگری خاطرنشان کرد: کار من بازیگری است، شاید مدتی ترجیح دهم به زندگی شخصی و مسائل شخصی‌ام بپردازم اما واقعیت اگر کار خوب باشد من هم می‌توانم حضور پررنگ‌تری چه در سینما و چه در تلویزیون داشته باشم، در حال حاضر هم ایده ای برای آینده ندارم و نمی‌دانم در چه کاری بازی می‌کنم، واقعیت امر فرقی هم برایم نمی‌کند، اگر فیلمنامه خوبی پیشنهاد شود هم در سینما و هم در تلویزیون از آن استقبال خواهم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *